Akcesoria ogrodowe

( ilość produktów: 128 )

Akcesoria ogrodowe – zadbamy o Twój ogród

Prace w ogrodzie uspokajają i relaksują. Chcąc jednak, by spędzony czas na wiosennych i letnich obowiązkach był jeszcze większą przyjemnością, potrzebujesz odpowiedniego sprzętu, dzięki któremu będziesz mógł w krótszym czasie wykonać wszelkie prace na terenach zielonych. Oferujemy akcesoria ogrodowe, przede wszystkim elementy systemu nawadniania, będące Twoimi „pomocnikami” przy ciężkich i lekkich pracach przed Twoim domem.

Dzięki naszym propozycjom stworzysz prosty i bardzo wydajny system nawadniania, a Twoje rośliny będą miały zapewniony dostęp do wody, której potrzebują, aby się rozwijać i dojrzewać. Podlewanie jest jedną z najważniejszych czynności w pielęgnacji i uprawie roślin. Latem wykonujemy ją często, nawet codziennie, szczególnie w upalne dni. Akcesoria ogrodowe z naszej oferty pozwolą Ci w łatwy sposób i przy niewielkiej inwestycji stworzyć system nawadniania zarówno na małych, jak też dużych powierzchniach.

Do wyboru mamy zraszacze ręczne i stacjonarne. W mniejszych ogrodach dobrze sprawdzą się zraszacze ręczne. Jeżeli jednak jesteś właścicielem ogrodu o większej powierzchni, polecamy montaż zraszaczy stacjonarnych lub bardziej skomplikowanego systemu nawadniania.

Ręczne zraszacze to końcówki, które zakładamy na węże ogrodowe. Są dostępne w formie pistoletu lub dyszy, charakteryzują się niską ceną, a niektóre modele wyposażone są dodatkowo w regulację siły natężenia strumienia wodnego, blokadę wyzwalacza i wygodny uchwyt dla większego komfortu użytkowania. Stacjonarne zraszacze to akcesoria ogrodowe, które nie wymagają naszej ingerencji w podlewanie roślin. Podłączamy je do węża ogrodowego, odkręcamy wodę, a ogród podlewa się praktycznie sam. Ważne jest jednak, aby ustawić je w odpowiednich miejscach, woda powinna dotrzeć do wszystkich roślin w ogrodzie.

Wśród modeli zraszaczy stacjonarnych warto wyróżnić zraszacze obrotowe, najbardziej uniwersalne oraz idealnie sprawdzające się w ogrodach o różnej powierzchni i kształcie. Innym rozwiązaniem są zraszacze turbinowe cechujące się cichą pracą. Bijakowy zraszacz z kolei umożliwia regulację zasięgu wyrzutu i jest przystosowany do podlewania wyższych roślin. Wahadłowe zraszacze to propozycja dla działek długich i wąskich.

Zobacz również węże ogrodowe

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel