Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Informacje o sklepie

Powstanie firmy Warowny datuje się na 1 marca 1995 roku. Na początku byliśmy małym sklepikiem zlokalizowanym przy targowicy miejskiej w Łukowie. Zaczęliśmy od handlu częściami do ciągników i maszyn rolniczych, by w niedługim czasie stać się lokalnym liderem w tej branży.

Krok po kroku umacnialiśmy swoją pozycję na rynku sukcesywnie poszerzając asortyment. Lata mijały a my rośliśmy w siłę.

W tym momencie posiadamy sklep internetowy, platformę B2B, dwa prężnie prosperujące sklepy stacjonarne oraz własną hurtownię części i maszyn rolniczych.

Nasz towar dociera do Klientów w całej Polsce. Ponadto utrzymujemy stałe relacje handlowe z firmami na Ukrainie, Białoriusi, Litwie czy w Estonii.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kosiarki elektryczne i spalinowe, traktorki ogrodowe, całą gamę elektronarzędzi, narzędzia pneumatyczne, maszyny budowlane, agregaty prądotwórcze, zagęszczarki, kompresory, spawarki, nagrzewnice, akcesoria ogrodowe - jednym słowem wszystko, co niezbędne w warsztacie, firmie, domu i ogrodzie. Obecnie jest to ponad 60 tysięcy różnych produktów!

Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem takich marek jak: John Deere, Honda, Stiga, AL-KO, Lincoln Electric, Milwaukee, Shindaiwa i wiele, wiele innych.

Prowadzimy profesjonalny serwis oraz sprzedaż części zamiennych do większości urządzeń dostępnych na naszych półkach.

Priorytetem jest dla nas najwyższa jakość produktów przy zachowaniu najniższej ceny, co w rezultacie przekłada się na satysfakcję Klienta - on jest dla nas najważniejszy.

Służymy fachowym doradztwem przy wyborze odpowiedniego sprzętu.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzin!
pixel