Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Cellfast

( ilość produktów: 358 )

Szukasz rozwiązań ułatwiających ręczne podlewanie roślin? Węże ogrodowe oraz zraszacze polskiej marki Cellfast pozwolą szybciej i dużo bardziej efektywnie podlać trawnik czy też kwiatowe rabaty, krzewy i drzewka. Szeroki wybór węży ogrodowych o różnych długościach, praktyczne wózki i zwijacze, jak również szeroki wybór szybkozłączek, dysz oraz pistoletów umożliwią sprawne dostarczanie odpowiednich ilości wody roślinom rosnącym nawet w najdalszych zakątkach ogrodu.

Rozwiązania marki Cellfast to także bogaty wybór zraszaczy pozwalających zautomatyzować nawadnianie większych przestrzeni. Modele obrotowe, wahadłowe czy też pulsacyjne i oscylacyjne doskonale sprawdzą się przy nawadnianiu trawników, jak i większych rabat.

Narzędzia i akcesoria nie tylko do podlewania

Cellfast to również praktyczne i bardzo wytrzymałe narzędzia i akcesoria do prac porządkowo-pielęgnacyjnych. W naszym sklepie zaopatrzysz się szufle, szpadle i widły z ergonomicznym trzonkiem, wygodne sekatory i nożyce czy też siekiery uniwersalne i rozłupujące. Marka ta oferuje ponadto proste i falowane obrzeża.

Pokaż tylko
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel