Zakupy na skróty z
InPost logo
- kupuj bez zbędnych formularzy i zbieraj InCoiny.
Zestaw końcówek do otoskopów Bebird R1/M9s/T15/D3 Pro
Zestaw końcówek do otoskopów Bebird R1/M9s/T15/D3 Pro
Zestaw końcówek do otoskopów Bebird R1/M9s/T15/D3 Pro
Zestaw końcówek do otoskopów Bebird R1/M9s/T15/D3 Pro
Pokaż wszystkie

Zestaw końcówek do otoskopów Bebird R1/M9s/T15/D3 Pro

35,00 zł
brutto / szt.
Najniższa cena produktu w okresie 30 dni przed wprowadzeniem obniżki: / szt.
Cena regularna: / szt.
z
Możesz kupić także poprzez:
Zapytaj o produkt (+48)607081082 lub wyślij mail sklep@warowny.com
Zapytaj o produkt (+48)607081082 lub wyślij mail sklep@warowny.com
14 dni na łatwy zwrot
Ten produkt nie jest dostępny w sklepie stacjonarnym
Bezpieczne zakupy
Odroczone płatności. Kup teraz, zapłać za 30 dni, jeżeli nie zwrócisz
Kup teraz, zapłać później - 4 kroki
Przy wyborze formy płatności, wybierz PayPo.PayPo - kup teraz, zapłać za 30 dni
PayPo opłaci twój rachunek w sklepie.
Na stronie PayPo sprawdź swoje dane i podaj pesel.
Po otrzymaniu zakupów decydujesz co ci pasuje, a co nie. Możesz zwrócić część albo całość zamówienia - wtedy zmniejszy się też kwota do zapłaty PayPo.
W ciągu 30 dni od zakupu płacisz PayPo za swoje zakupy bez żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli chcesz, rozkładasz swoją płatność na raty.

Zestaw końcówek do otoskopów Bebird R1/M9s/T15/D3 Pro

Zestaw końcówek do otoskopów Bebird to coś więcej niż zwykły przyrząd do czyszczenia uszu. To inteligentne, wielofunkcyjne urządzenie, które pozwala na dokładną i bezpieczną obserwację nie tylko kanału słuchowego, ale także nosa i jamy ustnej. Dzięki łatwej instalacji i synchronizacji z telefonem lub tabletem możesz szybko wybrać odpowiednią końcówkę do nosa, delikatnie wprowadzić ją i przeprowadzić wizualny przegląd, zapewniając sobie i swoim bliskim pełną kontrolę nad zdrowiem.

Intuicyjna obsługa i szybka instalacja

Montaż końcówek jest niezwykle prosty – wystarczy zsynchronizować urządzenie z telefonem lub tabletem i wybrać odpowiednią osłonę do obserwacji nosa. Dzięki temu możesz powoli i bezpiecznie wprowadzać końcówkę, obserwując na ekranie w czasie rzeczywistym obraz wnętrza ucha, nosa czy jamy ustnej. Cały proces jest wygodny i precyzyjny, co sprawia, że diagnostyka staje się łatwa i dostępna dla każdego. Ponadto końcówki zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów, co przedłuża ich żywotność i gwarantuje najwyższą jakość pracy.

Kompatybilność z wieloma modelami 

Zestaw jest dopasowany do szerokiego zakresu urządzeń marki Bebird, w tym modeli z serii X1, X3, R1, Q3, T15, M9S oraz P30. Dzięki temu masz pewność, że końcówki będą pasować do Twojego otoskopu i zapewnią maksymalną funkcjonalność. Zestaw nie jest kompatybilny z modelami Note3, Note5 oraz X0.

W zestawie

  • końcówki do otoskopów x3

 

ProducentBebird
ModelENT Kit
KompatybilnośćSerie X1, X3, R1, Q3, T15, M9S, P30 (brak kompatybilności z Note3, Note5, X0)
KolorCzarny
Cena katalogowa
35,00 zł/1szt.
Marka
Podmiot odpowiedzialny za ten produkt na terenie UE
CREALITY 3D TECHNOLOGY(EUROPE) GMBHWięcej
Adres: Wandsbeker Allee 77Kod pocztowy: 22041Miasto: HamburgKraj: NiemcyAdres email: service.eu@creality.com
Symbol
077817
Kod producenta
ENT Kit
Gwarancja
Pobierz instrukcję
https://files.innpro.pl/Bebird/6972403828304
GPSR Link
https://psr-assets.innpro.pl/health_and_beauty/sg_health_and_beauty_otoscopes.pdf
Do pobrania
Potrzebujesz pomocy? Masz pytania?Zadaj pytanie a my odpowiemy niezwłocznie, najciekawsze pytania i odpowiedzi publikując dla innych.
Zapytaj o produkt
Jeżeli powyższy opis jest dla Ciebie niewystarczający, prześlij nam swoje pytanie odnośnie tego produktu. Postaramy się odpowiedzieć tak szybko jak tylko będzie to możliwe. Dane są przetwarzane zgodnie z polityką prywatności. Przesyłając je, akceptujesz jej postanowienia.
-
-
Napisz swoją opinię
Twoja ocena:
5/5
Dodaj własne zdjęcie produktu:
pixel