Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Spalinowe

( ilość produktów: 14 )

Stabilne i łatwe w obsłudze glebogryzarki spalinowe

Piękny i zadbany ogród to marzenie każdego miłośnika natury, ciszy, relaksu w zaciszu pięknych terenów zielonych i osób doceniających spokój w zakątku własnego kawałka ziemi. Aby jednak prezentował się on wyjątkowo i zachwycał swoim bajecznym urokiem, trzeba włożyć mnóstwo serca i ciężkiej pracy nie tylko w jego przygotowanie, ale też systematyczną pielęgnację. Producenci urządzeń ogrodowych skutecznie ułatwiają nam tę pracę, proponując alternatywy dla tradycyjnych ręcznych narzędzi ogrodowych.

Wśród nich są glebogryzarki spalinowe, czyli urządzenia przeznaczone do spulchniania gleby oraz wyrównywania terenu. Dzięki niemu odpowiednio napowietrzymy ziemię i pozbędziemy się z ogrodu intruzów – niechcianych chwastów. Glebogryzarki spalinowe można wykorzystać do przygotowania ziemi pod zasianie trawy czy też innych roślin. Dlaczego warto jest skorzystać z jej pomocy? Ponieważ rozpulchnienie gleby powoduje, że przestrzeń, która została utworzona, to idealne miejsce dla gromadzenia się wody i powietrza, których rośliny potrzebują do prawidłowego wzrostu. Glebogryzarki różnią się rodzajem zasilania. W niedużych ogrodach dobrze poradzi sobie glebogryzarka elektryczna spulchniająca glebę na niewielkiej głębokości. Ręczna, o niewielkiej wadze, to propozycja dla tych, którzy szukają tańszych rozwiązań i są właścicielami niewielkich terenów zielonych. Glebogryzarki spalinowe z kolei to opcja, którą polecamy przede wszystkim dla właścicieli dużych ogrodów oraz dla tych, którzy cenią sobie wysoki komfort pracy. Są idealnym rozwiązaniem do pracy na twardej i mocno zbitej ziemi.

Glebogryzarki spalinowe wyposażone są w silniki o różnej mocy. To czynnik, który odgrywa kluczową rolę dla efektywności pracy urządzenia. Dużej mocy potrzebować będziemy na działkach o większej powierzchni, a także przy glebie szczególnie twardej. W mniejszych ogrodach można wykorzystać glebogryzarkę o mocy do 500 W. Nowoczesne glebogryzarki spalinowe to urządzenia bardzo wydajne i wyróżniające się wysoką efektywnością pracy. Doskonale radzą sobie na wymagających terenach modele o mocy nieprzekraczającej 5kW.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Wśród dostępnych glebogryzarek spalinowych są modele tańsze, o mniejszej mocy, jak też te przeznaczone do pracy na bardzo trudnym terenie.

Pokaż tylko
Marka
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel