Wertykulatory

( ilość produktów: 12 )

Jeśli chcesz w odpowiedni sposób pielęgnować tereny swojego ogrodu, niezbędne ci będą profesjonalne urządzenia dostępne w licznych modelach w naszym sklepie internetowym. Oferowane wertykulatory spalinowe i elektryczne służą polepszaniu warunków wzrostu trawy - dzięki swojej budowie tworzą w ziemi podłużne nacięcia, poprawiając jej gospodarkę powietrzno - wodną i jednocześnie usuwając pozostałości przeszkadzające we właściwym wzroście.

Profesjonalna pielęgnacja trawy

Spalinowe i elektryczne modele oferowane w naszym sklepie internetowym spełniają jedną funkcję lub odznaczają się wbudowanym aeratorem służącym do napowietrzania gleby. Poszczególne urządzenia pochodzą od znanych w branży producentów i są zróżnicowane pod względem takich parametrów technicznych jak szerokość robocza, moc czy pojemność kosza.

Szeroki wybór naszych wertykulatorów zapewnia możliwość dobrania produktu idealnie dopasowanego do indywidualnych potrzeb. Jeśli wahasz się, na którą opcję się zdecydować, skontaktuj się z nami – z chęcią pomożemy ci dokonać właściwego wyboru.

Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce.
Zamknij
pixel