Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Mikrociągniki

( ilość produktów: 5 )

Jest to idealne rozwiązanie dla właścicieli dużych ogrodów oraz firm zajmujących się pielęgnacją terenów zielonych. Dostępne w naszej ofercie mikrociągniki umożliwiają przede wszystkim komfortowe i stosunkowo szybkie koszenie wielkopowierzchniowych trawników. Agregaty tnące, w które zostały wyposażone, zapewniają precyzyjne ścinanie trawy w prywatnych ogrodach, a także na terenach przylegających do firm bądź obiektów użyteczności publicznej.

Wydajne i proste w użytkowaniu mikrociągniki

Proponowane przez nas traktory ogrodowe dzięki rozbudowanym systemom akcesoriów ułatwiają nie tylko koszenie trawy. Wiele dostępnych w naszym sklepie mikrociągników to modele, do których można zamontować również zestaw do mulczowania, przyczepkę, a także pług śnieżny. Nasze traktory ogrodowe stanowią więc niezbędny sprzęt w przypadku pielęgnacji terenów zielonych o dużej powierzchni.

W sprzedaży dostępne są ponadto praktyczne urządzenia wielofunkcyjne, które oprócz noży do koszenia trawy, posiadają także w elementy umożliwiające przekopywanie gleby czy zamiatanie.

Pokaż tylko
Marka
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel