Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kosiarki Elektryczne

( ilość produktów: 12 )

Kosiarki elektryczne – praktycznie, komfortowo i wydajnie

Wiosenna pogoda zachęca do spędzania czasu w ogrodzie, natomiast wakacyjne weekendy to dobry czas, aby poświęcić się pracom ogrodowym. Aby przestrzeń przed domem atrakcyjnie się prezentowała, a popołudnia skąpane w słońcu były jeszcze przyjemniejsze, warto zadbać o „mały” szczegół – trawę. Jej koszenie jest czynnością, którą wiele osób bardzo lubi, jednak równie dużo jest tych, którzy skutecznie unikają tego obowiązku.

Kosiarki elektryczne stanowią jeden z rodzajów tego typu urządzenia. Należy do najczęściej wybieranych ze względu na swoją wysoką sprawność i wydajność przy stosunkowo niskiej cenie. Kosiarki elektryczne są przede wszystkim wygodniejsze pod względem eksploatacji od kosiarek spalinowych. Można je wykorzystywać do koszenia trawnika na równym terenie, jak też np. na skarpach i nierównych powierzchniach.

Jaką kosiarkę elektryczną wybrać? Na co zwrócić uwagę? Co powinna posiadać, a co jest jedynie dodatkowym atutem konkretnego modelu?

Kosiarki elektryczne mogą mieć napęd lub być bez napędu. Jego obecność to duże ułatwienie i odciążenie osób ich użytkujących od ciężkiej pracy, jaką jest pchanie kosiarki. Człowiek jest odpowiedzialny tylko za jej sterowanie, co na pewno ma duży wpływ na wygodę i komfort użytkowania. Zaletą kosiarki bez napędu jest jednak jej waga, jest lżejsza – ma to ułatwić koszenie trawnika.

Elektryczne kosiarki bez napędu polecane są w szczególności dla osób, w których ogrodzie czy na podwórku jest dużo mniejszych zakamarków i trudno dostępnych miejsc, taką kosiarką łatwiej jest do nich dotrzeć. Kosiarki elektryczne różnią się także sposobem zasilania. Prostszymi modelami są te zasilane za pomocą kabla elektrycznego. Aby można było z nich korzystać, należy więc podłączyć kabel do gniazdka. Decydując się na tego typu kosiarkę, zwróć uwagę na długość kabla, a także wielkość trawnika w ogrodzie. Alternatywą są kosiarki elektryczne zasilane akumulatorowo. Nie ma konieczności podłączania ich do gniazdka, a więc będą idealnym rozwiązaniem dla właścicieli dużych terenów zielonych.

W naszej ofercie dostępne są kosiarki elektryczne oraz kosiarka samojezdna w różnych wariantach i szerokim zakresie cenowym. Pochodzą od sprawdzonych i cenionych producentów, dzięki czemu możemy zaproponować modele, które nie zawiodą oczekiwań najbardziej wymagających klientów.

Pokaż tylko
Marka
Cena
-
Usuń wszystkie filtry
pixel