Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Narzędzia ogrodowe

( ilość produktów: 279 )

Narzędzia ogrodowe – niezbędnik miłośnika pięknych terenów zielonych

Ogród wymaga regularnej troski i opieki. Aby zachwycał swoim pięknem, trawnik musi być równo przystrzyżony, a kwiaty odpowiednio nawodnione. Wiosna i lato to czas intensywnej pracy w ogrodzie. Na wyposażenia każdego ogrodnika amatora muszą znaleźć się narzędzia ogrodowe, które umożliwiają i ułatwiają poszczególne czynności, dzięki którym ogród jest wizytówką domu. Niezbędna jest oczywiście kosiarka, szczególnie w ogrodach o dużych powierzchniach. Do trudno dostępnych miejsc oraz podcinania roślin przydadzą się ręczne nożyce. Na wyposażeniu właściciela ogrodu nie może zabraknąć ponadto grabi. Występują w różnych wariantach – do usuwania kłączy polecamy grabie z ostrymi zębami, do grabienia liści grabie wachlarzowe, a przy opiece nad rabatami najlepiej sprawdzą się grabie wąskie. To, co jeszcze ułatwi się prace w ogrodzie, to szpatułki, motyczki i sadzarki.

Narzędzia ogrodnicze, które umożliwiają szybkie i łatwe usunięcie starych pędów i posadzenie nowych roślin, to widełki. Nie zapomnij też o odpowiednim systemie nawadniającym, czyli sprzęcie do podlewania jak wąż ogrodowy, aby rośliny miały zawsze dostęp do wody, która jest im niezbędna do prawidłowego wzrostu.

Dla naszych klientów wybraliśmy narzędzia do ogrodu wyróżniające się duża wytrzymałością. Wykonane są z solidnych materiałów, w związku z czym służą latami, nawet przy intensywnej pracy. Pochodzą od sprawdzonych producentów, a także cechują się dużą dostępnością części zamiennych. Powstały z myślą o wysokim komforcie pracy i wygodzie użytkowania. Ułatwiają prace ogrodowe, dzięki czemu nawet osoby, które nie są zwolennikami pracy przy roślinach zielonych, z większym zaangażowaniem i przyjemnością będą wywiązywały się ze swoich obowiązków. Narzędzia ogrodowe w naszym sklepie to propozycja zarówno dla amatorów, jak też dla profesjonalistów, dla właścicieli małych ogrodów i dużych powierzchni zielonych. Proponujemy narzędzia do pielęgnacji trawników, przeznaczone do cięcia i nawadniania. To kompleksowa oferta, dzięki której zaopiekujesz się swoim ogrodem i zadbasz o jego piękny wygląd.

Pokaż tylko
Marka
Cena
-
pixel