Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Blog

Wiercenie w drewnie - niezbędny sprzęt
Podstawowe czynności przy obróbce drewna dla nikogo nie powinny stanowić problemu, materiał ten nie jest wymagający a wręcz przeciwnie, potrafi dać sporo satysfakcji podczas pracy. Czynności takie jak cięcie, wiercenie czy szlifowanie nie wymagają specjalistycznego sprzętu, lecz warto znać podstawowe zasady obowiązujące przy obróbc tego materiału a także posiadać wiedzę jak najlepiej dobrać wiertło, moc i rodzaj urządzenia do aktualnych potrzeb.
Czytaj więcej
Biznesplan na potrzeby dotacji
Chcąc uzyskać dotację z Unii Europejskiej lub Urzędu Pracy, jednym z elementów jest biznesplan. Postaramy się wam przybliżyć jego konstrukcję i najważniejsze elementy.
Czytaj więcej
Dotacje Unijne - istotne informacje na początek
Jedną z największych bolączek małych i średnich przedsiębiorców jest zawsze kwestia finansowania. Zarówno istniejące firmy, jak i osoby dopiero planujące otwarcie biznesu szukają wszelkich dostępnych środków, które pozwolą na sprawne rozpoczęcie i prowadzenie działalności. Tylko gdzie można je znaleźć?
Czytaj więcej
Przygotowanie kosiarki na zimę.
Człowiek potrafi być leniwy i odsuwa pewne kwestie na potem. Poświęcając trochę czasu i energii, możemy przygotować nasz sprzęt koszący na zimę, dzięki czemu nowy sezon zaczniemy bezproblemowo.
Czytaj więcej
pixel